Меню
Телерадіокомпанія “Майбуття“ / Телебачення / Список аналогових каналів
# Канал Інформація
1 УТ-1 УТ-1 "УТ-1" – це телевізійна програма для самих різних верств населення і вікових категорій. Основні напрями програм: інформаційно-публіцистичні програми, художні, молодіжні, дитячі, спортивні передачі. Головні напрямки програмної концепції ТРК «ЕРА» – створення та розповсюдження інформаційних, публіцистичних, соціально-економічних, спортивних, дитячих і музично-розважальних програм. Різноманітність програм дозволяє за весь ефір зібрати всю цільову аудиторію.
2 1+1 1+1 Канал "1+1" – має найбільшу мережу по Україні, відмінну програму передач. Завдяки своїй легко-доступності по всій території України, має величезний рейтинг. Добре підібрані фільми, власні програми.
3 Ескулап Ескулап Телеканал «Ескулап ТБ» адресован всем, кто увлекается здоровым образом жизни, хочет знать больше о здоровье и медицине. На «Ескулап TV» вы увидите информационные, познавательные и научные программы на медицинские темы, а также научно-популярные фильмы об окружающем мире, снятые в свое время знаменитой студией «Киевнаучфильм».Вещание канала «Эскулап ТВ» осуществляется при поддержке Министерства охраны здоровья и Национальной академии медицинских наук Украины.
4 ТОВ «ТРК Відікон» ТОВ «ТРК Відікон» ТОВ «ТРК Відікон» – місцевий канал, випуски новин з оперативною інформацією про поточні події. Серед програм власного виробництва – публіцистичні, документально-публіцистичні, соціальні програми, спортивні новини тощо. Канал направлений на глядача, який цікавиться життям нашого міста.
5 РТС РТС РТС - Регіональне телебачення Сумщини. РТС це інформаційний канал для жителів м.Сум та Сумського регіону
6 ICTV ICTV "ICTV" Ефір каналу – це гармонійне поєднання інформаційних і розважальних програм. На каналі виходять інформаційні програми, інформаційно-аналітичні програми, авторські програми, шоу, популярні програми на будь-який смак, документальні і художні фільми.
7  ТРК «Україна» ТРК «Україна» Серед програм ТРК «Україна» є інформаційні, аналітичні, пізнавальні, культурно-освітні, розважальні, юнацькі і дитячі.
8 Культура Культура --
9 Про все Про все --
10 Новий канал Новий канал "Новий канал" – це останні новини з України і світу, це ексклюзивні і неординарні матеріали, широкий обхват тем, високий професіоналізм в подачі інформації.
11 CТБ CТБ "CТБ" – один з провідних загальнонаціональних телеканалів України. Три «кити», на яких тримається ефір СТБ – це новини, документальні фільми і цикли програм, якісне художнє кіно. Популярні програми власного виробництва.
12 ТЕТ ТЕТ "ТЕТ". Сітка передач складається з програм і серіалів виробництва СТС, повтору деяких популярних серіалів від 1+1, власні музичні блоки і деякі інші передачі. Вона частково ретранслюється в деяких обласних центрах, у тому числі і в Києві.
13 Телевсесвіт Телевсесвіт --
14 5 канал/РТС 5 канал/РТС "5 канал" – єдиний в Україні суто інформаційний канал. Це найостанніші новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Інформаційний канал девіз, якого – «тільки про головне і актуальне». Сумська ОДТРК здатна забезпечити глядачів потрібною і корисною інформацією, засіб своєрідного зв’язку між мешканцями нашого регіону.
15 РАДА РАДА Парламентський канал "РАДА”. Даний канал транслює передачі згідно плану-графіка виступів депутатських фракцій і груп, позафракційних депутатів, затверджених погоджувальною радою депутатських фракцій і груп на кожен пленарний тиждень.
16 Планета Планета Планета- український погодно-екологічний телеканал, програми якого присвячені новинам погоди, а також питанням екології та охорони навколишнього середовища
17 М1 М1 Канал "М1"- дин з кращих музичних каналів українського ринку телебачення. Крім відмінної музики на вас чекають: новини музичного каналу, різні рубрики, нові кліпи не тільки вітчизняних виконавців, але і зарубіжних, хіт-паради і багато іншого.
18 TV XXI TV XXI Основною концепцією телеканалу є подання глядачеві кіно в широкому інтервалі: російські, французькі, італійські, американські та австралійські фільми всіх жанрів (комедії, трилери, бойовики, мелодрами, драми, ужастики та інші)
19 Перший Автомобільний Перший Автомобільний Пе́рвый автомоби́льный — первый и единственный украинский телевизионный канал, все программы которого посвящены автомобильному миру
20 24 24 Телеканал Новин 24 – перший український цілодобовий новинний канал. Телеканал побудовано за найкращими світовими зразками – CNN, BBC World, Euronews, його формат не передбачає ведучих у студії, трансляції ток-шоу, серіалів, лише новини і корисна інформація 24 години на добу 7 днів на тиждень. Канал «24» подає новини у 30-хвилинних інформаційних блоках: останні події на політичній арені України і світу, новини економіки, спорту, шоу-бізнесу, технологій, авто, туризму. Крім того, глядач отримує інформацію про погоду, курси валют, огляд преси.
21 Епоха Епоха Документальный телеканал «ЕПОХА» расскажет о личностях, событиях, изобретениях и открытиях, впечатанных заглавными буквами в историю человечества. Моменты истории, разделившие наше развитие на «до» и «после». Личности, изменившие ход истории. Монархи, управлявшие миллионами. Лидеры, вдохновлявшие нации и уничтожившие страны. Открытия и изобретения, двигающие человечество к будущему: от колеса до частицы Бога, от пенициллина до марсохода. Обо всём знаковом, что было во вчерашнем дне, но формирует день завтрашний.
22 Фильм драма Фильм драма --
23 Чп инфо Чп инфо --
24 Трофей Трофей Трофей-Телеканал для тих, хто не може уявити своє життя без полювання, прогулянок лісом та риболовлі, для тих хто міцно стоїть на ногах и бере від життя все по максимуму! На телеканалі програми лише українського виробництва! Тільки національні Трофеї!
25 Індиго Індиго Індиго-телеканал для сучасної жіночої аудиторії, присвячений сучасному стилю життя, хоббі, гармонійним відносинам між людьми. Глядачеві телеканалу "Індиго" пропонуються до перегляду вітчизняні та іноземні серіали, програми про стиль, кулінарію, подорожі, здоров’я, внутрішній розвиток людини, виховання дітей тощо
26 Сонце Сонце Сонце - телеканал, де живуть "Вулиця Сезам", кулінарні шоу Джеймі Олівера, найкумедніше домашнє відео і прихована камера, а також романтичні серіали. Вмикай Сонце!
27 Про все Про все первый развлекательный телеканал PRO Все
28 QTV QTV --
29 Viasat Explorer Viasat Explorer У гонитві за пригодами на каналі Viasat Explorer зібралися всі, хто стомився від сірої буденності та похмурих стандартів. По той бік екрану живуть своїм життям дослідники дикої природи та великі авантюристи останніх століть, пробираються в небезпечні місця мандрівники та мчать на межі смерті екстремали, переживають страх і відчай злочинці та рятуються від диких тварин вчені. Дух життя, свободи і пригоди!
30 Глас Глас Глас- це український цілодобовий культурно-освітній духовно-просвітницький канал. У програмі каналу: дитячі передачі, пізнавальні тематичні передачі, а також такі програми, як «Закон Божий» - для тих, хто шукає, пізнає та прагне досконалості, програма «Телеекскурсія», розповідає про різні куточки нашої країни, пов'язані з життям і діяльністю видатних історичних особистостей, концерти духовної музики, та інші телепроекти.
31 Еврокино Еврокино Еврокино - Канал європейського кіно. У його бібліотеці - понад 450 назв. Це і знакові для європейського мистецтва роботи минулих років, і стрічки, определяюшіе обличчя сучасного кінематографу. У програмі каналу - тематичні покази, приурочені до європейських фестивалям та іншим подіям зі світу кіно.
32 НЛО ТБ НЛО ТБ НЛО ТБ - молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!
33 2+2 2+2 2+2. В ефірі телеканалу представлені — серіали, розважальні шоу та художні фільми іноземного виробництва в різних жанрах: бойовики, фентезі, трилери, жахи, екстрим/адреналін/катастрофи/паранормальні явища. А також розважальні шоу знаменитих всесвітніх студій (західні реаліті: скетч-шоу, прихована камера) та нічні ток-шоу/еротика.
34 ПЛЮСПЛЮС ПЛЮСПЛЮС ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Наші цінності – сім’я, дружба, доброта, відкритість, щирість, оптимізм, унікальність, допитливість, розвиток. Наш контент – це краще з світової анімації, улюблений усіма поколіннями Союзмультфільм, а також розвиваючі та пізнавальні програми.
35 АкадемTV АкадемTV АкадемTV– телеканал орієнтується на молодіжну аудиторію. Тому, в першу чергу, висвітлюється життя-буття студентів, викладачів, заходи, проведені студентами, крім того,інформаційне мовлення – життя нашого міста, неоминаючи його ділові та економічні проблеми.
36 TV1000 World Kino TV1000 World Kino В эфире телевизионного канала TV1000 World Kino - фильмы России и СНГ, от советской классики, до новинок кинопроката, удостоенных призов различных кинофестивалей. Трансляция канала ТВ 1000 Русское кино вещается в прямом эфире.
37 Культура Культура ДТРК «Культура» є складовою частиною культурного простору України та одним з інструментів реалізації державної політики у сфері культури.
38 Travel Channel Travel Channel Вы любите путешествовать? Обожаете каждый день узнавать что-то новое о культуре и традициях других стран и народов? Тогда вам нужно именно на телеканал Travel Channel. Этот канал имеет большую популярность, и поэтому является хорошим и правдивым источником. В каждой европейской стране люди ежедневно смотрят этот канал.
39 Наше любимое кино Наше любимое кино Наше любимое кино - російська версія міжнародного телеканалу «Наше кіно» , який вже більше 10 років має успіх у телеглядачів в усьому світі. Одне з головних завдань каналу - представити глядачеві в повному обсязі широко відомі класичні кінострічки і роботи знаменитих вітчизняних режисерів.У розпорядженні каналу знаходиться одна з найбільших у світі колекцій радянських і російських фільмів. Особливе місце відведено програмам і кіноциклам , присвяченим ювілеям великих акторів і режисерів . Радянські та російські фільми, визнані шедеврами світового кіномистецтва , - предмет особливої ​​гордості каналу.
40 Детский Мир Детский Мир Канал Детский Мир - присвячений виключно дітям. Основу мовлення телеканалу складають кінострічки, що увійшли до золотого фонду російського дитячого кіно. На телеканалі також представлені мультфільми, дитячі серіали, цікаві пізнавальні передачі. Канал Телеклуб — російський телевізійний канал, який демонструє як вже відомі та улюблені телеглядачами телевізійні серали, так і прем’єри фільмів цього жанру, виробництва головним чином російських, а також радянських та зарубіжних кіностудій. Канал дає можливість як радянські і російські серали, які стали вже класикою, так і телефільми, яких ще не бачили в Росії.
41 EuMusik EuMusik Слідкуйте за останніми новинами шоу-бізнесу та дивіться нові кліпи разом з нами!!!
42 Дождь Дождь Дождь-незалежний інформаційний телеканал. Новини, аналітика, інтерв’ю, прямі трансляції, докуметальні фільми,соціальні проекти, музика
43 Nickelodeon Nickelodeon "Nickelodeon” – це дитячий розважальний канал, "життєва позиція” якого повністю зосереджена на дітях. Телеканал уявляє світ очима дітей та пропонує юним телеглядачам великий вибір оригінальних можливостей творити, фантазувати, веселитися та грати один з одним.
44 Карусель Карусель «Карусель» — перший канал, створений спеціально для дітей від 3 до 8 років. Його концепцію розробили з дитячими психологами з урахуванням проведених досліджень, і вона протестирована на серії фокус-груп з дітьми батьків.
45 NewsOne NewsOne Перший український телеканал швидкісної подачі інформації NewsOne. Новини з усього світу цілодобово обробляються по мірі їх надходження від провідних світових інформаційних агенцій. Блоки міжнародних, російських, спортивних новин, новини шоу-бізнесу, прогнози погоди, прямі включення найважливіших світових подій, репортажі з космосу, щоденні бізнес-огляди, пізнавальні програми, програми про кіно, програми про новинки науки і технологій. Дізнайтеся новини першими з NewsOne!
46 112 112 "112".Інформаційне агенство 112.ua – найсвіжіші новини України та світу, політичні та економічні події, кримінальні новини на надзвичайні події.
47 СТС СТС Соціальне Телебачення Сумщини
48 Shopping TV Shopping TV Как это – приготовить полноценный обед для всей семьи и почти не потратить на это свое время, да еще и не устать при этом? Оказывается, все просто.
49 Extreme sport Extreme sport Канал показывает экстремальный и спортивный образ жизни, который включает в себя серфинг, скейтбординг, сноубординг, вейкбординг, мотокросс, BMX, FMX, музыку, искусство и моду для миллионов поклонников 24/7 365 дней в году в более чем 60 странах и на 12 языках.
50 Дача Дача На телеканале собрано актуальное видео о садоводстве и растениеводстве для тех, кто только собрался приобщиться к этому хобби, а также программы о строительстве и создании дизайнерских изделий своими руками от признанных специалистов в своей области.
51 3S TV 3S TV Найбільш гострі, яскраві, цікаві, скандальні суспільно-політичні події тижня.
52 Бігуді Бігуді Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу - вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. "Бігуді" створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Першими, глядачки побачать свої улюблені серіали - "Симфонія любові", "Давай одружимося", "5 хвилин до метро", "Танго втрьох", "Кармеліта" і "Приречена стати зіркою". Генеральний продюсер каналу — Олена Товстенко.
53 Doku box Doku box DOCUBOXHD предлагает зрителям необыкновенную подборку телевизионных программ о дикой природе, растительном и животном мире, человеческой цивилизации.
54 Film box Film box Телеканал, посвященный голливудскому кино. Более 300 премьер ежегодно, творения лучших режиссеров, телесериалы, многосерийные фильмы, а также многомиллионные блокбастеры.
55 Fight box Fight box Fightbox - это новый спортивный телеканал полностью повещённый всевозможным видам боевых единоборств
56 Фауна Фауна «Фауна» – телеканал о животных
57 ЦК ЦК --
58 Інтер Інтер "Інтер" - загальнонаціональний канал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Програми "Інтера" розраховані на масову аудиторію та враховують потреби всіх соціальних та вікових груп населення.
59 НТН НТН НТН – телеканал лучших детективов мира. Телеканал без политики и банальных шоу. Основной контент - премьеры культовых сериалов, классика зарубежного детектива и программа "Свідок" - резонансные новости Украины и мира.
60 К1 К1 К1 — украинский телевизионный канал, входящий в группу U.A. Inter Media Group, в которую помимо него входят: Интер, Пиксель tv, Enter-фильм, Zoom, Интер+, НТН, Мега, К2. Создан в 2005 году. Ориентируется на программы собственного производства, публицистические программы, художественные и документальные фильмы.
61 К2 К2 «К2» — украинский женский телевизионный канал, с целевой аудиторией «женщины 18—50 лет». Канал позиционирует себя на украинском телевизионном пространстве как полезный и необходимый во всех областях жизни женщины
62 Мега Мега Канал предлагает к просмотру проекты таких ведущих телеканалов как BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, а также лучшие документальные сериалы, научно-развлекательные шоу, исторические фильмы, скетч-шоу и трансляции спортивных событий.
63 Піксель Піксель Смотреть Пиксель вы можете на нашем сайте. Пиксель впервые появился на Украине и в основном носит развлекательный характер. Его начали передавать буквально три года назад. День ото дня он собирает вокруг себя многомиллионную публику. Пиксель онлайн идеально подойдет не только для детей, но и для взрослых, ведь на нем можно встретить массу развлекательных и довольно интересных передач. Телеканал Пиксель выручит вас, если вам надо отвлечь ребенка.
64 Enter фильм Enter фильм Телеканал «Enter – фильм» привлекает к себе настоящих кино любителей и поклонников советских и зарубежных фильмов. Хотите наслаждаться шедеврами киноклассики? Тогда смотрите телеканал онлайн. «Enter – фильм» уже много лет собирает всю семью перед экранами телевизоров, что бы насладиться старыми кинолентами. Этот канал создан абсолютно для всей семьи, для бабушек и дедушек и их внуков. А также для мам и пап, которые смогут окунуться в юношество и детство с помощью телеканала Энтер-фильм. Старые мультики и кинофильмы помогут детям научиться дружить и верить в любовь, а также вернут веру в справедливость. Детям, которые имеют целую кучу «почему», без особого труда дадут ответы

Онлайн оплата

Онлайн камери
Підключення