Меню
Телерадіокомпанія “Майбуття“ / Телебачення / Список аналогових каналів
# Канал Інформація
1 UA:Перший UA:Перший UA: ПЕРШИЙ («Перший канал»; колишні назви: УТ-1, Перший національний) — загальнодержавний суспільно-політичний телеканал Національної суспільної телерадіокомпанії України. Канал для самих різних верств населення і вікових категорій. Основні напрями програм: інформаційно-публіцистичні програми, художні, молодіжні, дитячі, спортивні передачі. Головні напрямки програмної концепції ТРК «ЕРА» – створення та розповсюдження інформаційних, публіцистичних, соціально-економічних, спортивних, дитячих і музично-розважальних програм. Різноманітність програм дозволяє за весь ефір зібрати всю цільову аудиторію.
2 1+1 1+1 Канал "1+1" – має найбільшу мережу по Україні, відмінну програму передач. Завдяки своїй легко-доступності по всій території України, має величезний рейтинг. Добре підібрані фільми, власні програми.
3 ICTV ICTV "ICTV" Ефір каналу – це гармонійне поєднання інформаційних і розважальних програм. На каналі виходять інформаційні програми, інформаційно-аналітичні програми, авторські програми, шоу, популярні програми на будь-який смак, документальні і художні фільми.
4  ТРК «Україна» ТРК «Україна» Серед програм ТРК «Україна» є інформаційні, аналітичні, пізнавальні, культурно-освітні, розважальні, юнацькі і дитячі.
5 Новий канал Новий канал "Новий канал" – це останні новини з України і світу, це ексклюзивні і неординарні матеріали, широкий обхват тем, високий професіоналізм в подачі інформації.
6 CТБ CТБ "CТБ" – один з провідних загальнонаціональних телеканалів України. Три «кити», на яких тримається ефір СТБ – це новини, документальні фільми і цикли програм, якісне художнє кіно. Популярні програми власного виробництва.
7 ТЕТ ТЕТ "ТЕТ". Сітка передач складається з програм і серіалів виробництва СТС, повтору деяких популярних серіалів від 1+1, власні музичні блоки і деякі інші передачі. Вона частково ретранслюється в деяких обласних центрах, у тому числі і в Києві.
8 5 канал 5 канал "5 канал" – єдиний в Україні суто інформаційний канал. Це найостанніші новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Інформаційний канал девіз, якого – «тільки про головне і актуальне».
9 РАДА РАДА Парламентський канал "РАДА”. Даний канал транслює передачі згідно плану-графіка виступів депутатських фракцій і груп, позафракційних депутатів, затверджених погоджувальною радою депутатських фракцій і груп на кожен пленарний тиждень.
10 М1 М1 Канал "М1"- дин з кращих музичних каналів українського ринку телебачення. Крім відмінної музики на вас чекають: новини музичного каналу, різні рубрики, нові кліпи не тільки вітчизняних виконавців, але і зарубіжних, хіт-паради і багато іншого.
11 Перший Автомобільний Перший Автомобільний Пе́рвый автомоби́льный — первый и единственный украинский телевизионный канал, все программы которого посвящены автомобильному миру
12 Епоха Епоха Документальный телеканал «ЕПОХА» расскажет о личностях, событиях, изобретениях и открытиях, впечатанных заглавными буквами в историю человечества. Моменты истории, разделившие наше развитие на «до» и «после». Личности, изменившие ход истории. Монархи, управлявшие миллионами. Лидеры, вдохновлявшие нации и уничтожившие страны. Открытия и изобретения, двигающие человечество к будущему: от колеса до частицы Бога, от пенициллина до марсохода. Обо всём знаковом, что было во вчерашнем дне, но формирует день завтрашний.
13 Трофей Трофей Трофей-Телеканал для тих, хто не може уявити своє життя без полювання, прогулянок лісом та риболовлі, для тих хто міцно стоїть на ногах и бере від життя все по максимуму! На телеканалі програми лише українського виробництва! Тільки національні Трофеї!
14 Індиго Індиго Індиго-телеканал для сучасної жіночої аудиторії, присвячений сучасному стилю життя, хоббі, гармонійним відносинам між людьми. Глядачеві телеканалу "Індиго" пропонуються до перегляду вітчизняні та іноземні серіали, програми про стиль, кулінарію, подорожі, здоров’я, внутрішній розвиток людини, виховання дітей тощо
15 Сонце Сонце Сонце - телеканал, де живуть "Вулиця Сезам", кулінарні шоу Джеймі Олівера, найкумедніше домашнє відео і прихована камера, а також романтичні серіали. Вмикай Сонце!
16 Глас Глас Глас- це український цілодобовий культурно-освітній духовно-просвітницький канал. У програмі каналу: дитячі передачі, пізнавальні тематичні передачі, а також такі програми, як «Закон Божий» - для тих, хто шукає, пізнає та прагне досконалості, програма «Телеекскурсія», розповідає про різні куточки нашої країни, пов'язані з життям і діяльністю видатних історичних особистостей, концерти духовної музики, та інші телепроекти.
17 Еврокино Еврокино Еврокино - Канал європейського кіно. У його бібліотеці - понад 450 назв. Це і знакові для європейського мистецтва роботи минулих років, і стрічки, определяюшіе обличчя сучасного кінематографу. У програмі каналу - тематичні покази, приурочені до європейських фестивалям та іншим подіям зі світу кіно.
18 НЛО ТБ НЛО ТБ НЛО ТБ - молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!
19 2+2 2+2 2+2. В ефірі телеканалу представлені — серіали, розважальні шоу та художні фільми іноземного виробництва в різних жанрах: бойовики, фентезі, трилери, жахи, екстрим/адреналін/катастрофи/паранормальні явища. А також розважальні шоу знаменитих всесвітніх студій (західні реаліті: скетч-шоу, прихована камера) та нічні ток-шоу/еротика.
20 ПЛЮСПЛЮС ПЛЮСПЛЮС ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Наші цінності – сім’я, дружба, доброта, відкритість, щирість, оптимізм, унікальність, допитливість, розвиток. Наш контент – це краще з світової анімації, улюблений усіма поколіннями Союзмультфільм, а також розвиваючі та пізнавальні програми.
21 АкадемTV АкадемTV АкадемTV– телеканал орієнтується на молодіжну аудиторію. Тому, в першу чергу, висвітлюється життя-буття студентів, викладачів, заходи, проведені студентами, крім того,інформаційне мовлення – життя нашого міста, неоминаючи його ділові та економічні проблеми.
22 Культура Культура ДТРК «Культура» є складовою частиною культурного простору України та одним з інструментів реалізації державної політики у сфері культури.
23 Travel Channel Travel Channel Вы любите путешествовать? Обожаете каждый день узнавать что-то новое о культуре и традициях других стран и народов? Тогда вам нужно именно на телеканал Travel Channel. Этот канал имеет большую популярность, и поэтому является хорошим и правдивым источником. В каждой европейской стране люди ежедневно смотрят этот канал.
24 NewsOne NewsOne Перший український телеканал швидкісної подачі інформації NewsOne. Новини з усього світу цілодобово обробляються по мірі їх надходження від провідних світових інформаційних агенцій. Блоки міжнародних, російських, спортивних новин, новини шоу-бізнесу, прогнози погоди, прямі включення найважливіших світових подій, репортажі з космосу, щоденні бізнес-огляди, пізнавальні програми, програми про кіно, програми про новинки науки і технологій. Дізнайтеся новини першими з NewsOne!
25 112 112 "112".Інформаційне агенство 112.ua – найсвіжіші новини України та світу, політичні та економічні події, кримінальні новини на надзвичайні події.
26 СТС СТС Соціальне Телебачення Сумщини
27 Extreme sport Extreme sport Канал показывает экстремальный и спортивный образ жизни, который включает в себя серфинг, скейтбординг, сноубординг, вейкбординг, мотокросс, BMX, FMX, музыку, искусство и моду для миллионов поклонников 24/7 365 дней в году в более чем 60 странах и на 12 языках.
28 Дача Дача На телеканале собрано актуальное видео о садоводстве и растениеводстве для тех, кто только собрался приобщиться к этому хобби, а также программы о строительстве и создании дизайнерских изделий своими руками от признанных специалистов в своей области.
29 Бігуді Бігуді Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу - вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. "Бігуді" створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Першими, глядачки побачать свої улюблені серіали - "Симфонія любові", "Давай одружимося", "5 хвилин до метро", "Танго втрьох", "Кармеліта" і "Приречена стати зіркою". Генеральний продюсер каналу — Олена Товстенко.
30 DocuBox DocuBox DocuBoxHD предлагает зрителям необыкновенную подборку телевизионных программ о дикой природе, растительном и животном мире, человеческой цивилизации.
31 FilmBox FilmBox FilmBox — Голливуд во всем своем великолепии. Только на Filmbox встречайте самое популярное американское массовое кино. Блокбастеры, драмы, комедии, триллеры, фантастика — 300 премьер в год и повторные показы лучших кинолент.
32 FightBox FightBox FightBox - это новый спортивный телеканал полностью повещённый всевозможным видам боевых единоборств
33 Фауна Фауна «Фауна» – телеканал о животных
34 Інтер Інтер "Інтер" - загальнонаціональний канал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Програми "Інтера" розраховані на масову аудиторію та враховують потреби всіх соціальних та вікових груп населення.
35 НТН НТН НТН – телеканал лучших детективов мира. Телеканал без политики и банальных шоу. Основной контент - премьеры культовых сериалов, классика зарубежного детектива и программа "Свідок" - резонансные новости Украины и мира.
36 К1 К1 К1 — украинский телевизионный канал, входящий в группу U.A. Inter Media Group, в которую помимо него входят: Интер, Пиксель tv, Enter-фильм, Zoom, Интер+, НТН, Мега, К2. Создан в 2005 году. Ориентируется на программы собственного производства, публицистические программы, художественные и документальные фильмы.
37 К2 К2 «К2» — украинский женский телевизионный канал, с целевой аудиторией «женщины 18—50 лет». Канал позиционирует себя на украинском телевизионном пространстве как полезный и необходимый во всех областях жизни женщины
38 Мега Мега Канал предлагает к просмотру проекты таких ведущих телеканалов как BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, а также лучшие документальные сериалы, научно-развлекательные шоу, исторические фильмы, скетч-шоу и трансляции спортивных событий.
39 Піксель Піксель Піксель TV — український дитячий телеканал. Входить до складу U.A. Inter Media Group. «Піксель» зібрав на одному каналі якісні пізнавальні, розвиваючі, навчальні та розважальні проекти від найкращих виробників з усього світу. А також запустив навчальний проект власного виробництва, який навчає малюків українських літер та слів — «ТІВІ Абетка». Серед програмного продукту телеканалу «Піксель» найкращі мультсеріали та телепередачі таких відомих виробників, як BBC, Aardman, Cyber Group Studios, Rainbow, Sony, Cookie Jar, Warner Bros. та багато інших.
40 Enter фильм Enter фильм Телеканал «Enter – фильм» привлекает к себе настоящих кино любителей и поклонников советских и зарубежных фильмов. Хотите наслаждаться шедеврами киноклассики? Тогда смотрите телеканал онлайн. «Enter – фильм» уже много лет собирает всю семью перед экранами телевизоров, что бы насладиться старыми кинолентами. Этот канал создан абсолютно для всей семьи, для бабушек и дедушек и их внуков. А также для мам и пап, которые смогут окунуться в юношество и детство с помощью телеканала Энтер-фильм. Старые мультики и кинофильмы помогут детям научиться дружить и верить в любовь, а также вернут веру в справедливость. Детям, которые имеют целую кучу «почему», без особого труда дадут ответы
41 UA:Суми UA:Суми UA:СУМИ (раніше - Сумська обласна державна телерадіокомпанія, Сумська ОДТРК, СОДТРК) — обласна телерадіокомпанія в Сумах. Творчий склад Сумської ОДРТК випускає, зокрема, такі програми: інформаційно-новиннєві: «На часі. Спорт. Погода», «Пряма мова», «Актуальний репортаж»; аналітичні: «Акценти», «На тему дня», «Державні пріоритети»; культурні: «Острів знань», «Мистецький часопис», «Земляки», «Державна мова», «Скарбниця», «Хвилина «Барси», «Життя кадета» тощо. Авторські програми Сумської ОДТРК не раз ставали переможцями всеукраїнських оглядів і телеконкурсів
42 UA:Крим UA:Крим “UΛ: Крим” - телеканал суспільного мовника України. Мовить 24/7 українською, російською та кримськотатарською мовами. Головна аудиторія телеканалу — мешканці Криму, переселенці та всі, хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу - найкращі програми суспільного мовника України та програми власного виробництва творчого об'єднання “UΛ: Крим”.
43 Правда ТУТ Правда ТУТ Правда ТУТ Media Group – це сучасна динамічна група компаній, що ставить за мету донесення правди до населення України. Принципи нашої компанії – інформаційно, доступно, актуально. І тільки правда. Телеканал Правда ТУТ – це 24 години мовлення на усю територію країни.
44 Терра Терра «Терра» — український російськомовний пізнавальний телеканал про подорожі, науку, історію і людей.
45 Наука Наука «Наука» — український російськомовний науково-популярний пізнавальний канал про досягнення науки. Телеканал присвячений унікальним розробкам, новим технологіям майбутнього і сьогодення, науковим відкриттям та інновацій. Завдання каналу — легко і доступно розповісти глядачам про світ наукових відкриттів, винаходів, досягнення і нові технології.
46 ZOOM ZOOM ZOOM — український розважальний телеканал, що входить до медіахолдингу «Inter Media Group». Почав мовлення 1 червня 2013 року, замінивши собою MTV Україна.
47 Уніан Уніан «УНІАН ТБ» — орієнтований на переважно чоловічу аудиторію. В основі програмного наповнення — новини, аналітичні та публіцистичні програми, документальні фільми, спорт і кіно. Входить до холдингу 1+1 медіа. «УНІАН ТБ» пропонує альтернативний час перегляду для головних новин та спортивних подій групи 1+1 медіа.
48 Білорусь 24 Білорусь 24 Білорусь-24 — державний некомерційний супутниковий телеканал. Канал входить в структуру Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь і покликаний забезпечувати інформаційний зв'язок етнічних білорусів з історичною батьківщиною. Цілями, поставленими при створенні телеканалу «Білорусь-ТБ», були: розширення білоруської інформаційної присутності на пострадянському просторі та у світі, формування позитивного іміджу та зміцнення авторитету країни на міжнародній арені.
49 XSport XSport XSport — загальнодоступний український спортивний канал.
50 Вінтаж Вінтаж Вінтаж. Інформаційний, музикальний і розважальний канал буде гармонійно об'єднувати минулий та сьогоднішній час. Канал транслює всю відеоінформацію, яка накопичилася в архівах з другої половини 20-го сторіччя.
51 Прямий Прямий Телеканал «Прямий» (колишня назва «Тоніс») — український інформаційний телеканал. ТОНІС став першим серед українських каналів в системному розповсюдженні природоохоронної інформації
52 Малятко ТВ Малятко ТВ Малятко TV — перший україномовний дитячий телевізійний супутниковий телеканал. Програми телеканалу орієнтовані на сімейний перегляд. Контент: українські та іноземні анімаційні серіали, пісні, віршики тощо. Телеканал адаптує для українського глядача французькі, іспанські, бельгійські, японські, італійські, англійські, німецькі та китайські анімаційні серіали.
53 Відікон Відікон ТОВ «ТРК Відікон» – місцевий канал, випуски новин з оперативною інформацією про поточні події. Серед програм власного виробництва – публіцистичні, документально-публіцистичні, соціальні програми, спортивні новини тощо. Канал направлений на глядача, який цікавиться життям нашого міста.

Онлайн оплата

Онлайн камери
Підключення