Меню

Цифрові канали транслюються за умови наявності вбудованого DVB-C тюнера в телевізорі абонента. ТОВ ТРК "Майбуття" не надає і не продає додаткового обладнання (цифрові тюнери) для перегляду телебачення у цифровому форматі.

# Канал Інформація
1 ТРК Україна ТРК Україна Серед програм ТРК «Україна» є інформаційні, аналітичні, пізнавальні, культурно-освітні, розважальні, юнацькі і дитячі.
2 1+1 1+1 Канал "1+1" – має найбільшу мережу по Україні, відмінну програму передач. Завдяки своїй легко-доступності по всій території України, має величезний рейтинг. Добре підібрані фільми, власні програми.
3 Перший національний Перший національний "УТ-1" – це телевізійна програма для самих різних верств населення і вікових категорій. Основні напрями програм: інформаційно-публіцистичні програми, художні, молодіжні, дитячі, спортивні передачі. Головні напрямки програмної концепції ТРК «ЕРА» – створення та розповсюдження інформаційних, публіцистичних, соціально-економічних, спортивних, дитячих і музично-розважальних програм. Різноманітність програм дозволяє за весь ефір зібрати всю цільову аудиторію.
4 ICTV ICTV "ICTV" Ефір каналу – це гармонійне поєднання інформаційних і розважальних програм. На каналі виходять інформаційні програми, інформаційно-аналітичні програми, авторські програми, шоу, популярні програми на будь-який смак, документальні і художні фільми.
5 Індиго Індиго Індиго-телеканал для сучасної жіночої аудиторії, присвячений сучасному стилю життя, хоббі, гармонійним відносинам між людьми. Глядачеві телеканалу "Індиго" пропонуються до перегляду вітчизняні та іноземні серіали, програми про стиль, кулінарію, подорожі, здоров’я, внутрішній розвиток людини, виховання дітей тощо
6 СТБ СТБ "CТБ" – один з провідних загальнонаціональних телеканалів України. Три «кити», на яких тримається ефір СТБ – це новини, документальні фільми і цикли програм, якісне художнє кіно. Популярні програми власного виробництва.
7 ТЕТ ТЕТ "ТЕТ". Сітка передач складається з програм і серіалів виробництва СТС, повтору деяких популярних серіалів від 1+1, власні музичні блоки і деякі інші передачі. Вона частково ретранслюється в деяких обласних центрах, у тому числі і в Києві.
8 Новий канал Новий канал "Новий канал" – це останні новини з України і світу, це ексклюзивні і неординарні матеріали, широкий обхват тем, високий професіоналізм в подачі інформації.
9 М1 М1 Канал "М1"- дин з кращих музичних каналів українського ринку телебачення. Крім відмінної музики на вас чекають: новини музичного каналу, різні рубрики, нові кліпи не тільки вітчизняних виконавців, але і зарубіжних, хіт-паради і багато іншого.
10 5 Канал 5 Канал "5 канал" – єдиний в Україні суто інформаційний канал. Це найостанніші новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Інформаційний канал девіз, якого – «тільки про головне і актуальне». Сумська ОДТРК здатна забезпечити глядачів потрібною і корисною інформацією, засіб своєрідного зв’язку між мешканцями нашого регіону.
11 НЛО НЛО НЛО ТБ - молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!
12 2+2 2+2 2+2. В ефірі телеканалу представлені — серіали, розважальні шоу та художні фільми іноземного виробництва в різних жанрах: бойовики, фентезі, трилери, жахи, екстрим/адреналін/катастрофи/паранормальні явища. А також розважальні шоу знаменитих всесвітніх студій (західні реаліті: скетч-шоу, прихована камера) та нічні ток-шоу/еротика.
13 Добро ТВ Добро ТВ «DOBRO TV» - це заняття з кращими тренерами з фітнесу не виходячи з дому, рецепти збалансованого харчування від дієтологів, поради косметологів та візажистів, рекомендації про профілактику і лікування хвороб у дорослих і дітей.
14 Еспрессо ТВ Еспрессо ТВ Еспресо ТВ - Інтернет-портал та телевізійний канал, які транслюють найактуальніші та найзначущі події, що відбуваються в Україні.
15 Business Business Business. Перший в Україні спеціалізований інформаційно-аналітичний телеканал для бізнес-аудиторії. В ефірі Business українські та закордонні підприємці отримують інформацію про реальний стан усіх сфер економіки країхни та світу 24 години на добу.
16 Тоніс Тоніс Tonis — найдоросліший приватний телеканал України. За 24 роки існування Tonis залишався вірним концепції пізнавального українського каналу та формував програму, виходячи з запитів свого глядача.
17 Вінтаж Вінтаж Вінтаж. Інформаційний, музикальний і розважальний канал буде гармонійно об'єднувати минулий та сьогоднішній час. Канал транслює всю відеоінформацію, яка накопичилася в архівах з другої половини 20-го сторіччя.
18 Esculap TV Esculap TV Телеканал «Ескулап ТБ» адресований всім хто захоплюється здоровим способом життя, хоче знати більше про здоров'я та медицину. На «Ескулап TV» ви побачите інформаційні, пізнавальні та наукові програми на медичні теми, а також науково-популярні фільми про навколишній світ, зняті в свій час знаменитої студією «Київнаукфільм».
19 РТС РТС РТС - Регіональне телебачення Сумщини. РТС це інформаційний канал для жителів м.Сум та Сумського регіону
20 Академ ТВ Академ ТВ АкадемTV– телеканал орієнтується на молодіжну аудиторію. Тому, в першу чергу, висвітлюється життя-буття студентів, викладачів, заходи, проведені студентами, крім того,інформаційне мовлення – життя нашого міста, не оминаючи його ділові та економічні проблеми.
21 Ukraine Ukraine Серед програм ТРК «Україна» є інформаційні, аналітичні, пізнавальні, культурно-освітні, розважальні, юнацькі і дитячі.
22 Відікон Відікон ТОВ «ТРК Відікон» – місцевий канал, випуски новин з оперативною інформацією про поточні події. Серед програм власного виробництва – публіцистичні, документально-публіцистичні, соціальні програми, спортивні новини тощо. Канал направлений на глядача, який цікавиться життям нашого міста.
23 NewsOne NewsOne Приєднуйтесь до аудиторії новинного телеканалу «News One» - дивіться тільки випуски новин з найсвіжішою, актуальною і нагальною інформацією. Нехитрих розваг і порожніх серіалів на телебаченні вистачає, в той час як об'єктивне, неупереджене, всебічне висвітлення останніх світових новин - велика рідкість.
24 Ru music Ru music Тільки російська і українська популярна музика, тільки найгучніші імена вітчизняної сцени, тільки найталановитіші молоді виконавці, що співають на зрозумілій всім глядачам мовою!
25 A-one A-one A-ONE — музичний телеканал, присвячений рок'н'рольній культурі. Входить до складу медіа-групи «UBG». Основний девіз телеканалу — Телеканал Культурного Опору. Основу музичного наповнення A-ONE складають: rock'n'roll, rock, джаз, world music.
26 Dobro TV Dobro TV «DOBRO TV» — перший український телеканал для всіх, кого цікавить здоровий спосіб життя, хто прагне бути здоровим та щасливим. «DOBRO TV» — це заняття з кращими тренерами з фітнесу не виходячи з дому, рецепти збалансова- ного харчування від дієтологів, поради косметологів та візажистів, рекомендації про профілактику та лікування хвороб у дорослих та дітей. «DOBRO TV» — порадник, помічник для всієї родини в області медицини та міцного здоров’я.
27 Business Business Business — це принципово новий формат українського телебачення, що ґрунтується на новій філософії ділового мовлення. В нашому ефірі українські та зарубіжні підприємці отримують інформацію про реальний стан всіх сфер економіки в державі та у світі.
28 Tелеканал 100 Tелеканал 100 Щодня на каналі «100» дивіться випуски найсвіжіших новин з усієї України та прямі включення зі студії з найцікавішими гостями. Задавайте питання громадським діячам, впливовим політикам і відомим діячам культури. Висловлюйте свою думку щодо подій, що відбуваються і діліться своїми міркуваннями про те, як змінити наше життя на краще.
29 ShoppingTV ShoppingTV SHOPPING TV – перший в Україні 24-годинний інформаційно-рекламний телеканал
30 Глас Глас ТРК «Глас» – cучасне, динамічне культурологічне телебачення для всієї родини. Наша продукція – для відкритих сучасним тенденціям людей, які прагнуть самовдосконалення й духовного розвитку, для молоді та дітей, які хочуть знати все і бути вільними у своєму виборі. Високий рівень документальних і науково-популярних фільмів, розважально-пізнавальних програм нашого каналу підтверджено нагородами міжнародних кінофестивалів та урядовими відзнаками.
31 Малятко ТВ Малятко ТВ Милі і добрі мультфільми вітчизняного та зарубіжного виробництва запрошують в їх прекрасний і добрий світ казки. Приєднуйтесь до чарівництва і Ви, впевнені, що буде цікаво!
32 Рада Рада Парламентский канал "РАДА”. Даний канал транслює передачі згідно плану-графіка виступів депутатських фракцій і груп, позафракційних депутатів, затверджених погоджувальною радою депутатських фракцій і груп на кожен пленарний тиждень.
33 NTA NTA Ефір каналу це гармонійне поєднання художніх фільмів, серіалів, якісної документалістики та програм власного виробництва.
34 M1 M1 Канал "М1"- дин з кращих музичних каналів українського ринку телебачення. Крім відмінної музики на вас чекають: новини музичного каналу, різні рубрики, нові кліпи не тільки вітчизняних виконавців, але і зарубіжних, хіт-паради і багато іншого.
35 Новий канал Новий канал "Новий канал" – це останні новини з України і світу, це ексклюзивні і неординарні матеріали, широкий обхват тем, високий професіоналізм в подачі інформації.
36 ICTV ICTV "ICTV" Ефір каналу – це гармонійне поєднання інформаційних і розважальних програм. На каналі виходять інформаційні програми, інформаційно-аналітичні програми, авторські програми, шоу, популярні програми на будь-який смак, документальні і художні фільми.
37 News 24 News 24 Телеканал Новин 24 – перший український цілодобовий новинний канал. Телеканал побудовано за найкращими світовими зразками – CNN, BBC World, Euronews, його формат не передбачає ведучих у студії, трансляції ток-шоу, серіалів, лише новини і корисна інформація 24 години на добу 7 днів на тиждень. Канал «24» подає новини у 30-хвилинних інформаційних блоках: останні події на політичній арені України і світу, новини економіки, спорту, шоу-бізнесу, технологій, авто, туризму. Крім того, глядач отримує інформацію про погоду, курси валют, огляд преси.
38 QTV QTV Програмування QTV орієнтоване, в першу чергу, на молодіжну аудиторію. Найбільшою популярністю у глядачів каналу користуються легендарні мультфільми (Губка Боб, Пінгвіни Мадагаскару, Футурама, Гріффіни та ін.), Кращі аніме і популярна 3D-анімація DreamWorks
39 EuroNewsUkraine EuroNewsUkraine Останні міжнародні новини доступні у відеоформаті за запитом | euronews tv, європейський погляд на міжнародні та європейські події. Дізнавайтесь про економічні, політичні, дипломатичні новини у світі та в Європі разом з euronews.
40 PershiyUkraine PershiyUkraine За жанровим розподілом програми "Першого Ukraine" містять інформаційно-аналітичні, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, розважально-музичні, дитячі програми та фільмопоказ.
41 Unian TV Unian TV «УНІАН ТБ» пропонує альтернативний час перегляду для головних новин та спортивних подій групи 1+1 медіа. Відтепер ТСН, футбольні матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи будуть доступні глядачам у зручний для них час.
42 OTV OTV Перший інтерактивний телеканал України OTV music
43 Плюс-Плюс Плюс-Плюс ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Наші цінності – сім’я, дружба, доброта, відкритість, щирість, оптимізм, унікальність, допитливість, розвиток. Наш контент – це краще з світової анімації, улюблений усіма поколіннями Союзмультфільм, а також розвиваючі та пізнавальні програми.
44 Тоніс Тоніс Tonis — найдоросліший приватний телеканал України. За 24 роки існування Tonis залишався вірним концепції пізнавального українського каналу та формував програму, виходячи з запитів свого глядача.
45 UBR UBR Економічні новини в Україні і світі, інтерв'ю з першими особами українського бізнесу, експрес-інформація про тенденції ринку у вигляді інформерів: курси валют від НБУ, динаміка цін на нафту, золото і безліч іншої інформації.
46 Nadiya Nadiya Телекомпанія випускає широкий спектр авторських інформаційно-аналітичних, публіцистичних та розважально-музичних програм: «Особлива думка», «Юридична сторінка», «Я - покупець», «Час інформації», «Живе такий Людина», »,« Спеціальний репортаж », «Все для тебе».
47 Сонце Сонце Сонце - телеканал, де живуть "Вулиця Сезам", кулінарні шоу Джеймі Олівера, найкумедніше домашнє відео і прихована камера, а також романтичні серіали. Вмикай Сонце!
48 Право ТБ Право ТБ «Право-TV» - перший юридичний телеканал України. Це завжди нова і актуальна інформація, ми висвітлюємо всі галузі права і нововведення законодавства. У програмі телеканалу оперативні випуски новин, тематичні передачі та резонансні судові процеси. На «Право-ТV» ви побачите ексклюзивні інтерв'ю, професійну аналітику, документальні та художні серіали на правову тематику. Тільки на "Право-TV" всі художні фільми представленни детективним жанром.
49 КРТ КРТ КРТ - це сімейно-розважальний телеканал. В основі програмного наповнення - культові серіали вітчизняного та зарубіжного виробництва, мультфільми - від класики до пригод супер-героїв. Особливу увагу канал приділяє вибору художніх фільмів. У планах каналу - ретроспективні покази кращих зразків світового кіномистецтва, показ найкращих стрічок сучасності, а також виробництво власних комедійних програм, реаліті-шоу і телесеріалів.
50 Pro ВСЕ Pro ВСЕ «Перший Розважальний Телеканал «PRO Все»: дім, сім’я, суспільство, приватне життя та здоровий спосіб життя – ці основні поняття формують філософію телеканалу. На каналі представлено найрізноманітніші жанри телепередач: туризм, подорожі, історія, культура, гумор, музика, кіно.
51 Maxxi TV Maxxi TV "Maxxi-TV: Woman only" – перший в Україні телеканал для жінок. З MAXXI-TV жодна жінка в Україні не відчуватиме себе самотньою – ефір каналу цілком і повністю буде присвячений прекрасній половині людства. Для своїх глядачок MAXXI-TV стане порадником, веселим співбесідником і просто другом. Канал оспівуватиме жіночу красу і підкреслюватиме вашу індивідуальність.
52 Наше любимое кино Наше любимое кино Наше любимое кино - російська версія міжнародного телеканалу «Наше кіно» , який вже більше 10 років має успіх у телеглядачів в усьому світі. Одне з головних завдань каналу - представити глядачеві в повному обсязі широко відомі класичні кінострічки і роботи знаменитих вітчизняних режисерів.У розпорядженні каналу знаходиться одна з найбільших у світі колекцій радянських і російських фільмів. Особливе місце відведено програмам і кіноциклам , присвяченим ювілеям великих акторів і режисерів . Радянські та російські фільми, визнані шедеврами світового кіномистецтва , - предмет особливої ​​гордості каналу.
53 Детский мир/Телеклуб Детский мир/Телеклуб Канал Детский Мир - присвячений виключно дітям. Основу мовлення телеканалу складають кінострічки, що увійшли до золотого фонду російського дитячого кіно. На телеканалі також представлені мультфільми, дитячі серіали, цікаві пізнавальні передачі. Канал Телеклуб — російський телевізійний канал, який демонструє як вже відомі та улюблені телеглядачами телевізійні серали, так і прем’єри фільмів цього жанру, виробництва головним чином російських, а також радянських та зарубіжних кіностудій. Канал дає можливість як радянські і російські серали, які стали вже класикою, так і телефільми, яких ще не бачили в Росії.
54 Дача Дача На телеканале собрано актуальное видео о садоводстве и растениеводстве для тех, кто только собрался приобщиться к этому хобби, а также программы о строительстве и создании дизайнерских изделий своими руками от признанных специалистов в своей области.
55 Епоха Епоха Документальный телеканал «ЕПОХА» расскажет о личностях, событиях, изобретениях и открытиях, впечатанных заглавными буквами в историю человечества. Моменты истории, разделившие наше развитие на «до» и «после». Личности, изменившие ход истории. Монархи, управлявшие миллионами. Лидеры, вдохновлявшие нации и уничтожившие страны. Открытия и изобретения, двигающие человечество к будущему: от колеса до частицы Бога, от пенициллина до марсохода. Обо всём знаковом, что было во вчерашнем дне, но формирует день завтрашний.
56 Трофей Трофей Трофей-Телеканал для тих, хто не може уявити своє життя без полювання, прогулянок лісом та риболовлі, для тих хто міцно стоїть на ногах и бере від життя все по максимуму! На телеканалі програми лише українського виробництва! Тільки національні Трофеї!
57 еко еко Первый Всеукраинский экологический телеканал "Еко TV" - это уникальный проэкт информационно-аналитического, познавательного и развлекательного телевидения. В эфире телеканала - более 30 программ собственного производства, а также лучшие документальные фильмы мира.
58 Малятко Малятко Телекомпанія Малятко. Розважаючи – навчай!
59 Телевсесвіт Телевсесвіт Телеканал «Телевсесвіт» - это Украинский общенациональный, развлекательно-просветительский телеканал для всех слоев населения. Это канал, который открывает мир Украины и Украину миру. Телеканал будет предоставлять путешественникам ориентир по удобным и интересным маршрутам, уютным отелям, специфики пребывания в разных странах.
60 ЧП Інфо ЧП Інфо ЧП.INFO - канал про надзвичайні події в Україні очима журналістів Магнолії-ТВ. Магнолія-ТВ - один зі світових лідерів у висвітленні кримінальних і надзвичайних подій. Катастрофи, ДТП, вбивства, вибухи, ексклюзивні кадри, унікальні інтерв'ю - наші журналісти першими опиняються в центрі подій. Підписуйтесь, дивіться, коментуйте - зробимо наше життя безпечніше! Щодня на нашому каналі тільки найсвіжіші новини!
61 Львів ТВ Львів ТВ новини онлайн наживо
62 UTR UTR «УТР» (укр. Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення") — спутниковая телерадиокомпания, созданная в соответствии с Указом Президента Украины и решением Совета Совета Национальной Безопасности И Обороны Украины.
63 BOUTIQUE TV BOUTIQUE TV BOUTIQUE TV является единственным и ведущим телеканалом в стране, который предлагает в продажу ювелирные украшения, сумки, клатчи, кошельки, наручные часы и косметику, в Прямом Эфире по низким ценам. Телеканал BOUTIQUE TV транслируется по всей Украине на всех устройствах 24 часа в сутки, обслуживая большое количество клиентов, благодаря чему цены смело можно назвать оптовыми.
64 Фауна Фауна «Фауна» – телеканал о животных
65 Бігуді Бігуді Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу - вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. "Бігуді" створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Першими, глядачки побачать свої улюблені серіали - "Симфонія любові", "Давай одружимося", "5 хвилин до метро", "Танго втрьох", "Кармеліта" і "Приречена стати зіркою". Генеральний продюсер каналу — Олена Товстенко.

Онлайн оплата

Онлайн камери
Підключення