Меню

Цифрові канали транслюються за умови наявності вбудованого DVB-C тюнера в телевізорі абонента. ТОВ ТРК "Майбуття" не надає і не продає додаткового обладнання (цифрові тюнери) для перегляду телебачення у цифровому форматі.

# Канал Інформація
1 ТРК Україна ТРК Україна Серед програм ТРК «Україна» є інформаційні, аналітичні, пізнавальні, культурно-освітні, розважальні, юнацькі і дитячі.
2 1+1 1+1 Канал "1+1" – має найбільшу мережу по Україні, відмінну програму передач. Завдяки своїй легко-доступності по всій території України, має величезний рейтинг. Добре підібрані фільми, власні програми.
3 ICTV ICTV "ICTV" Ефір каналу – це гармонійне поєднання інформаційних і розважальних програм. На каналі виходять інформаційні програми, інформаційно-аналітичні програми, авторські програми, шоу, популярні програми на будь-який смак, документальні і художні фільми.
4 Індиго Індиго Індиго-телеканал для сучасної жіночої аудиторії, присвячений сучасному стилю життя, хоббі, гармонійним відносинам між людьми. Глядачеві телеканалу "Індиго" пропонуються до перегляду вітчизняні та іноземні серіали, програми про стиль, кулінарію, подорожі, здоров’я, внутрішній розвиток людини, виховання дітей тощо
5 СТБ СТБ "CТБ" – один з провідних загальнонаціональних телеканалів України. Три «кити», на яких тримається ефір СТБ – це новини, документальні фільми і цикли програм, якісне художнє кіно. Популярні програми власного виробництва.
6 ТЕТ ТЕТ "ТЕТ". Сітка передач складається з програм і серіалів виробництва СТС, повтору деяких популярних серіалів від 1+1, власні музичні блоки і деякі інші передачі. Вона частково ретранслюється в деяких обласних центрах, у тому числі і в Києві.
7 Новий канал Новий канал "Новий канал" – це останні новини з України і світу, це ексклюзивні і неординарні матеріали, широкий обхват тем, високий професіоналізм в подачі інформації.
8 М1 М1 Канал "М1"- один з кращих музичних каналів українського ринку телебачення. Крім відмінної музики на вас чекають: новини музичного каналу, різні рубрики, нові кліпи не тільки вітчизняних виконавців, але і зарубіжних, хіт-паради і багато іншого.
9 5 Канал 5 Канал "5 канал" – єдиний в Україні суто інформаційний канал. Це найостанніші новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Інформаційний канал девіз, якого – «тільки про головне і актуальне». Сумська ОДТРК здатна забезпечити глядачів потрібною і корисною інформацією, засіб своєрідного зв’язку між мешканцями нашого регіону.
10 НЛО НЛО НЛО ТБ - молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!
11 2+2 2+2 2+2. В ефірі телеканалу представлені — серіали, розважальні шоу та художні фільми іноземного виробництва в різних жанрах: бойовики, фентезі, трилери, жахи, екстрим/адреналін/катастрофи/паранормальні явища. А також розважальні шоу знаменитих всесвітніх студій (західні реаліті: скетч-шоу, прихована камера) та нічні ток-шоу/еротика.
12 Еспрессо ТВ Еспрессо ТВ Еспресо ТВ - Інтернет-портал та телевізійний канал, які транслюють найактуальніші та найзначущі події, що відбуваються в Україні.
13 Esculap TV Esculap TV Телеканал «Ескулап ТБ» адресований всім хто захоплюється здоровим способом життя, хоче знати більше про здоров'я та медицину. На «Ескулап TV» ви побачите інформаційні, пізнавальні та наукові програми на медичні теми, а також науково-популярні фільми про навколишній світ, зняті в свій час знаменитої студією «Київнаукфільм».
14 Академ ТВ Академ ТВ АкадемTV– телеканал орієнтується на молодіжну аудиторію. Тому, в першу чергу, висвітлюється життя-буття студентів, викладачів, заходи, проведені студентами, крім того,інформаційне мовлення – життя нашого міста, не оминаючи його ділові та економічні проблеми.
15 Відікон Відікон ТОВ «ТРК Відікон» – місцевий канал, випуски новин з оперативною інформацією про поточні події. Серед програм власного виробництва – публіцистичні, документально-публіцистичні, соціальні програми, спортивні новини тощо. Канал направлений на глядача, який цікавиться життям нашого міста.
16 NewsOne NewsOne Приєднуйтесь до аудиторії новинного телеканалу «News One» - дивіться тільки випуски новин з найсвіжішою, актуальною і нагальною інформацією. Нехитрих розваг і порожніх серіалів на телебаченні вистачає, в той час як об'єктивне, неупереджене, всебічне висвітлення останніх світових новин - велика рідкість.
17 ShoppingTV ShoppingTV SHOPPING TV – перший в Україні 24-годинний інформаційно-рекламний телеканал
18 Глас Глас ТРК «Глас» – cучасне, динамічне культурологічне телебачення для всієї родини. Наша продукція – для відкритих сучасним тенденціям людей, які прагнуть самовдосконалення й духовного розвитку, для молоді та дітей, які хочуть знати все і бути вільними у своєму виборі. Високий рівень документальних і науково-популярних фільмів, розважально-пізнавальних програм нашого каналу підтверджено нагородами міжнародних кінофестивалів та урядовими відзнаками.
19 Малятко ТВ Малятко ТВ Милі і добрі мультфільми вітчизняного та зарубіжного виробництва запрошують в їх прекрасний і добрий світ казки. Приєднуйтесь до чарівництва і Ви, впевнені, що буде цікаво!
20 News 24 News 24 Телеканал Новин 24 – перший український цілодобовий новинний канал. Телеканал побудовано за найкращими світовими зразками – CNN, BBC World, Euronews, його формат не передбачає ведучих у студії, трансляції ток-шоу, серіалів, лише новини і корисна інформація 24 години на добу 7 днів на тиждень. Канал «24» подає новини у 30-хвилинних інформаційних блоках: останні події на політичній арені України і світу, новини економіки, спорту, шоу-бізнесу, технологій, авто, туризму. Крім того, глядач отримує інформацію про погоду, курси валют, огляд преси.
21 Unian TV Unian TV «УНІАН ТБ» пропонує альтернативний час перегляду для головних новин та спортивних подій групи 1+1 медіа. Відтепер ТСН, футбольні матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи будуть доступні глядачам у зручний для них час.
22 OTV OTV Перший інтерактивний телеканал України OTV music
23 Плюс-Плюс Плюс-Плюс ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Наші цінності – сім’я, дружба, доброта, відкритість, щирість, оптимізм, унікальність, допитливість, розвиток. Наш контент – це краще з світової анімації, улюблений усіма поколіннями Союзмультфільм, а також розвиваючі та пізнавальні програми.
24 Nadiya Nadiya Телекомпанія випускає широкий спектр авторських інформаційно-аналітичних, публіцистичних та розважально-музичних програм: «Особлива думка», «Юридична сторінка», «Я - покупець», «Час інформації», «Живе такий Людина», »,« Спеціальний репортаж », «Все для тебе».
25 Сонце Сонце Сонце - телеканал, де живуть "Вулиця Сезам", кулінарні шоу Джеймі Олівера, найкумедніше домашнє відео і прихована камера, а також романтичні серіали. Вмикай Сонце!
26 КРТ КРТ КРТ - це сімейно-розважальний телеканал. В основі програмного наповнення - культові серіали вітчизняного та зарубіжного виробництва, мультфільми - від класики до пригод супер-героїв. Особливу увагу канал приділяє вибору художніх фільмів. У планах каналу - ретроспективні покази кращих зразків світового кіномистецтва, показ найкращих стрічок сучасності, а також виробництво власних комедійних програм, реаліті-шоу і телесеріалів.
27 Pro ВСЕ Pro ВСЕ «Перший Розважальний Телеканал «PRO Все»: дім, сім’я, суспільство, приватне життя та здоровий спосіб життя – ці основні поняття формують філософію телеканалу. На каналі представлено найрізноманітніші жанри телепередач: туризм, подорожі, історія, культура, гумор, музика, кіно.
28 Maxxi TV Maxxi TV "Maxxi-TV: Woman only" – перший в Україні телеканал для жінок. З MAXXI-TV жодна жінка в Україні не відчуватиме себе самотньою – ефір каналу цілком і повністю буде присвячений прекрасній половині людства. Для своїх глядачок MAXXI-TV стане порадником, веселим співбесідником і просто другом. Канал оспівуватиме жіночу красу і підкреслюватиме вашу індивідуальність.
29 Дача Дача На телеканале собрано актуальное видео о садоводстве и растениеводстве для тех, кто только собрался приобщиться к этому хобби, а также программы о строительстве и создании дизайнерских изделий своими руками от признанных специалистов в своей области.
30 Епоха Епоха Документальный телеканал «ЕПОХА» расскажет о личностях, событиях, изобретениях и открытиях, впечатанных заглавными буквами в историю человечества. Моменты истории, разделившие наше развитие на «до» и «после». Личности, изменившие ход истории. Монархи, управлявшие миллионами. Лидеры, вдохновлявшие нации и уничтожившие страны. Открытия и изобретения, двигающие человечество к будущему: от колеса до частицы Бога, от пенициллина до марсохода. Обо всём знаковом, что было во вчерашнем дне, но формирует день завтрашний.
31 Трофей Трофей Трофей-Телеканал для тих, хто не може уявити своє життя без полювання, прогулянок лісом та риболовлі, для тих хто міцно стоїть на ногах и бере від життя все по максимуму! На телеканалі програми лише українського виробництва! Тільки національні Трофеї!
32 Еко TV Еко TV Первый Всеукраинский экологический телеканал "Еко TV" - это уникальный проэкт информационно-аналитического, познавательного и развлекательного телевидения. В эфире телеканала - более 30 программ собственного производства, а также лучшие документальные фильмы мира. "Еко TV" признан лучшим познавательным телеканалом 2010 года по версии «Media & Sat Leaders".
33 Малятко ТВ Малятко ТВ Малятко TV — перший україномовний дитячий телевізійний супутниковий телеканал. Програми телеканалу орієнтовані на сімейний перегляд. Контент: українські та іноземні анімаційні серіали, пісні, віршики тощо. Телеканал адаптує для українського глядача французькі, іспанські, бельгійські, японські, італійські, англійські, німецькі та китайські анімаційні серіали.
34 Телевсесвіт Телевсесвіт Телеканал «Телевсесвіт» - це загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення. Це канал, котрий відкриває світ Україні та Україну світу.
35 ЧП Інфо ЧП Інфо ЧП.INFO - канал про надзвичайні події в Україні очима журналістів Магнолії-ТВ. Магнолія-ТВ - один зі світових лідерів у висвітленні кримінальних і надзвичайних подій. Катастрофи, ДТП, вбивства, вибухи, ексклюзивні кадри, унікальні інтерв'ю - наші журналісти першими опиняються в центрі подій. Підписуйтесь, дивіться, коментуйте - зробимо наше життя безпечніше! Щодня на нашому каналі тільки найсвіжіші новини!
36 BOUTIQUE TV BOUTIQUE TV BOUTIQUE TV является единственным и ведущим телеканалом в стране, который предлагает в продажу ювелирные украшения, сумки, клатчи, кошельки, наручные часы и косметику, в Прямом Эфире по низким ценам. Телеканал BOUTIQUE TV транслируется по всей Украине на всех устройствах 24 часа в сутки, обслуживая большое количество клиентов, благодаря чему цены смело можно назвать оптовыми.
37 Фауна Фауна «Фауна» – телеканал о животных
38 Бігуді Бігуді Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу - вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. "Бігуді" створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Першими, глядачки побачать свої улюблені серіали - "Симфонія любові", "Давай одружимося", "5 хвилин до метро", "Танго втрьох", "Кармеліта" і "Приречена стати зіркою". Генеральний продюсер каналу — Олена Товстенко.
39 Рада Рада Парламентський канал "РАДА”. Даний канал транслює передачі згідно плану-графіка виступів депутатських фракцій і груп, позафракційних депутатів, затверджених погоджувальною радою депутатських фракцій і груп на кожен пленарний тиждень.
40 UA: ПЕРШИЙ UA: ПЕРШИЙ UA: ПЕРШИЙ («Перший канал»; колишні назви: УТ-1, Перший національний) — загальнодержавний суспільно-політичний телеканал Національної суспільної телерадіокомпанії України. Канал для самих різних верств населення і вікових категорій. Основні напрями програм: інформаційно-публіцистичні програми, художні, молодіжні, дитячі, спортивні передачі. Головні напрямки програмної концепції ТРК «ЕРА» – створення та розповсюдження інформаційних, публіцистичних, соціально-економічних, спортивних, дитячих і музично-розважальних програм. Різноманітність програм дозволяє за весь ефір зібрати всю цільову аудиторію.
41 Інтер Інтер "Інтер" - загальнонаціональний канал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Програми "Інтера" розраховані на масову аудиторію та враховують потреби всіх соціальних та вікових груп населення.
42 НТН НТН НТН НТН – телеканал лучших детективов мира. Телеканал без политики и банальных шоу. Основной контент - премьеры культовых сериалов, классика зарубежного детектива и программа "Свідок" - резонансные новости Украины и мира.
43 К1 К1 К1 — украинский телевизионный канал, входящий в группу U.A. Inter Media Group, в которую помимо него входят: Интер, Пиксель tv, Enter-фильм, Zoom, Интер+, НТН, Мега, К2. Создан в 2005 году. Ориентируется на программы собственного производства, публицистические программы, художественные и документальные фильмы.
44 ZOOM ZOOM ZOOM — український розважальний телеканал, що входить до медіахолдингу «Inter Media Group». Почав мовлення 1 червня 2013 року, замінивши собою MTV Україна.
45 К2 К2 «К2» — украинский женский телевизионный канал, с целевой аудиторией «женщины 18—50 лет». Канал позиционирует себя на украинском телевизионном пространстве как полезный и необходимый во всех областях жизни женщины
46 Мега Мега Канал предлагает к просмотру проекты таких ведущих телеканалов как BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, а также лучшие документальные сериалы, научно-развлекательные шоу, исторические фильмы, скетч-шоу и трансляции спортивных событий.
47 Піксель Піксель Піксель TV — український дитячий телеканал. Входить до складу U.A. Inter Media Group. «Піксель» зібрав на одному каналі якісні пізнавальні, розвиваючі, навчальні та розважальні проекти від найкращих виробників з усього світу. А також запустив навчальний проект власного виробництва, який навчає малюків українських літер та слів — «ТІВІ Абетка». Серед програмного продукту телеканалу «Піксель» найкращі мультсеріали та телепередачі таких відомих виробників, як BBC, Aardman, Cyber Group Studios, Rainbow, Sony, Cookie Jar, Warner Bros. та багато інших.
48 XSport XSport XSport — загальнодоступний український спортивний канал.
49 ZIK ZIK Западная информационная корпорация - новости Украины.
50 Прямий Прямий Телеканал «Прямий» (колишня назва «Тоніс») — український інформаційний телеканал. ТОНІС став першим серед українських каналів в системному розповсюдженні природоохоронної інформації
51 Культура Культура ДТРК «Культура» є складовою частиною культурного простору України та одним з інструментів реалізації державної політики у сфері культури.
52 UA:Суми UA:Суми UA:СУМИ (раніше - Сумська обласна державна телерадіокомпанія, Сумська ОДТРК, СОДТРК) — обласна телерадіокомпанія в Сумах. Творчий склад Сумської ОДРТК випускає, зокрема, такі програми: інформаційно-новиннєві: «На часі. Спорт. Погода», «Пряма мова», «Актуальний репортаж»; аналітичні: «Акценти», «На тему дня», «Державні пріоритети»; культурні: «Острів знань», «Мистецький часопис», «Земляки», «Державна мова», «Скарбниця», «Хвилина «Барси», «Життя кадета» тощо. Авторські програми Сумської ОДТРК не раз ставали переможцями всеукраїнських оглядів і телеконкурсів
53 112 112 "112".Інформаційне агенство 112.ua – найсвіжіші новини України та світу, політичні та економічні події, кримінальні новини на надзвичайні події.
54 Караван ТВ Караван ТВ КАРАВАН ТВ - Всеукраїнський телегіпермаркет
55 Громадське Громадське Громадське — проект, який створили самі журналісти. Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил. Громадське належить громадянам України. Новини в Україні і світі. Надзвичайні новини сьогодні. Всі новини дня. Суспільство та культура. Політичні, економічні, спортивні новини. Громадське телебачення.
56 Music Box UA Music Box UA Музыкально-развлекательный украинский канал Music Box UA – это множество новейших клипов самых современных и модных исполнителей из Украины, России и всего мира
57 Milady Television Milady Television «Milady Television» - це всеукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального та інформаційного телебачення. «Milady Television» створений за найкращими традиціями світових телеканалів, таких як «Cosmopolitan TV», «Lifetime», «Diva Universal». «Milady Television» - це краса, мода, make-up та секрети знаменитостей, цікаві новини, подорожі, та fashion-зйомки . Контент телеканалу спрямований на розвиток особистості жінки, формування моральних та сімейних цінностей. В ефірі програми власного виробництва та популярні фільми і серіали, які надихають, мотивують та дарують гарний настрій.
58 М2 М2 На канале М2 собраны все ваши любимые исполнители и все популярные телепрограммы о музыке для самой широкой аудитории. Вспомните, какую музыку вы слушали много лет тому назад, и вместе с аудиторией М2 окунитесь в теплые воспоминания о прошедших событиях, согрейтесь в лучах звезд, сиявших в те благословенные дни.
59 24 24 Название телеканала «News 24» говорит само за себя. Никаких развлечений, сериалов, ток- или реалити-шоу – здесь вам показывают исключительно новости 24 часа в сутки без перерыва на выходные или праздничные дни. В своей работе канал «News 24» ориентируется на ведущие новостийные студии планеты – BBC, CNN, Euonews. Каждый информационный блок, который вы можете смотреть на «News 24» онлайн, длится 30 минут и содержит сообщения о политической и экономической ситуации в Украине и в мире, новости о достижениях в спорте и науке, самые свежее данные о курсе валют и погоде.
60 ОЦЕ ОЦЕ Оце - развлекательный телеканал, контент которого будет наполнен проектами производства группы StarLightMedia. Фактически это будет канал повторов программ СТБ, Нового канала и ICTV. Концепция программирования: один день - одно шоу. Канал доступен на всех устройствах по всей территории Украины.
61 UA:Крим UA:Крим “UΛ: Крим” - телеканал суспільного мовника України. Мовить 24/7 українською, російською та кримськотатарською мовами. Головна аудиторія телеканалу — мешканці Криму, переселенці та всі, хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу - найкращі програми суспільного мовника України та програми власного виробництва творчого об'єднання “UΛ: Крим”.
62 Перший діловий Перший діловий Телеканал «Первый деловой» – это самая свежая информация из мира бизнеса круглые сутки. На канале каждый час выходят выпуски новостей с репортажами о событиях в жизни как отдельных компаний, так и глобальных рынков. В эфире «Первого делового» вас также ждут информационно-аналитические передачи о бизнесе в Украине и за рубежом. Смотреть онлайн ТВ канал «Первый деловой» мы рекомендуем всем, кому необходимы советы экспертов из различных сфер современной экономики, кто стремится быть в курсе последних изменений в отношениях между государством и бизнесом, кого живо интересуют новые рынки и новые возможности для развития своего дела.
63 Тиса-1 Тиса-1 Все новости Закарпатской области на телеканале «Тиса». Более 50 лет квалифицированные журналисты этой региональной студии создают информационные, общественно-политические, культурные, музыкальные, спортивные, молодежные и детские программы. Без сомнения, современные продукты канала «Тиса» будут интересны не только жителям Закарпатья, но и украинцам из других регионов.
64 Вінтаж Вінтаж Інформаційний, музикальний і розважальний канал буде гармонійно об'єднувати минулий та сьогоднішній час. Канал транслює всю відеоінформацію, яка накопичилася в архівах з другої половини 20-го сторіччя.
65 Терра Терра «Терра» — український російськомовний пізнавальний телеканал про подорожі, науку, історію і людей.
66 Наука Наука «Наука» — український російськомовний науково-популярний пізнавальний канал про досягнення науки. Телеканал присвячений унікальним розробкам, новим технологіям майбутнього і сьогодення, науковим відкриттям та інновацій. Завдання каналу — легко і доступно розповісти глядачам про світ наукових відкриттів, винаходів, досягнення і нові технології.
67 NewsNetwork NewsNetwork "NewsNetwork" (NN) – украинский информационный канал, который расскажет вам о проблемах в политической, социальной и экономической сферах нашей жизни. Здесь вы также узнаете о культурных и спортивных событиях, происходящих в нашей стране и за рубежом. Основная идея "NewsNetwork" - построить интерактивное взаимодействие зрителя с телевидением, поэтому вы можете смотреть новости и высказывать ваше мнение в социальных сетях (Facebook, Twitter, YouTube, Google+), где телеканал имеет свои официальные страницы. "NewsNetwork" (NN) доступен на телевизорах, компьютерах, планшетах и смартфонах.
68 КРТ КРТ Телеканал КРТ (Киевская Русь) ориентирован на аудиторию православного вероисповедания. Вашему вниманию предлагаются проповеди священников, документальные фильмы и авторские программы религиозного характера, художественное кино, в котором отсутствуют элементы насилия и жестокости. Смотреть канал КРТ будет интересно также подрастающему поколению – в эфире присутствует много детских программ.
69 ATR ATR Первый независимый телеканал крымских татар «ATR» транслирует программы на русском, украинском и татарском языках. В эфире канала зрителей ждут программы о крымскотатарской культуре, языке и современном образе жизни коренного населения Крыма. «ATR» приглашает зрителей смотреть на канале тематические выпуски новостей, познавательные и развлекательные передачи, репортажи с концертов, национальных праздников и других заметных мероприятий, а также программы, посвященные религии и воспитанию подрастающего поколения в соответствии с вековыми традициями крымскотатарского народа.
70 Lale Lale Крымский телеканал Lale – уникальное явление в отечественном эфире. Программы канала транслируются на трех языках: крымскотатарском, русском и украинском, и предназначены для детской аудитории. Однако уникальность Lale заключается вовсе не в мультиязычности, а в том, что созданием контента занимаются сами дети! Журналисты, ведущие, приглашенные гости, даже операторы и редакторы – все это крымские школьники, которым очень интересно заниматься телевидением.
71 FilmBox FilmBox FilmBox — Голливуд во всем своем великолепии. Только на Filmbox встречайте самое популярное американское массовое кино. Блокбастеры, драмы, комедии, триллеры, фантастика — 300 премьер в год и повторные показы лучших кинолент.
72 Галичина Галичина Галичина - транслирует основные общественно значимые события, культурно-художественные, духовные мероприятия, различные развлекательные программы. Это и сессии областного совета, разнообразные общественно-политические мероприятия, религиозные паломничества, художественные события и музыкальные перформансы в населенных пунктах края.
73 Перший західний Перший західний --
74 Правда ТУТ Правда ТУТ Правда ТУТ Media Group – це сучасна динамічна група компаній, що ставить за мету донесення правди до населення України. Принципи нашої компанії – інформаційно, доступно, актуально. І тільки правда. Телеканал Правда ТУТ – це 24 години мовлення на усю територію країни.
75 DoсuBox DoсuBox DoсuBoxHD предлагает зрителям необыкновенную подборку телевизионных программ о дикой природе, растительном и животном мире, человеческой цивилизации.
76 FightBox FightBox FightBox - это новый спортивный телеканал полностью повещённый всевозможным видам боевых единоборств

Онлайн оплата

Онлайн камери
Підключення