Список цифрових каналів

Цифрові канали транслюються за умови наявності вбудованого DVB-C тюнера в телевізорі абонента. ТОВ ТРК “Майбуття” не надає і не продає додаткового обладнання (цифрові тюнери) для перегляду телебачення у цифровому форматі.

  Канал Інформація
ТРК Україна ТРК Україна Серед програм ТРК «Україна» є інформаційні, аналітичні, пізнавальні, культурно-освітні, розважальні, юнацькі і дитячі.
1+1 1+1 Канал “1+1” – має найбільшу мережу по Україні, відмінну програму передач. Завдяки своїй легко-доступності по всій території України, має величезний рейтинг. Добре підібрані фільми, власні програми.
ICTV ICTV “ICTV” Ефір каналу – це гармонійне поєднання інформаційних і розважальних програм. На каналі виходять інформаційні програми, інформаційно-аналітичні програми, авторські програми, шоу, популярні програми на будь-який смак, документальні і художні фільми.
Індиго Індиго Індиго-телеканал для сучасної жіночої аудиторії, присвячений сучасному стилю життя, хоббі, гармонійним відносинам між людьми. Глядачеві телеканалу “Індиго” пропонуються до перегляду вітчизняні та іноземні серіали, програми про стиль, кулінарію, подорожі, здоров’я, внутрішній розвиток людини, виховання дітей тощо
СТБ СТБ “CТБ” – один з провідних загальнонаціональних телеканалів України. Три «кити», на яких тримається ефір СТБ – це новини, документальні фільми і цикли програм, якісне художнє кіно. Популярні програми власного виробництва.
ТЕТ ТЕТ “ТЕТ”. Сітка передач складається з програм і серіалів виробництва СТС, повтору деяких популярних серіалів від 1+1, власні музичні блоки і деякі інші передачі. Вона частково ретранслюється в деяких обласних центрах, у тому числі і в Києві.
Новий канал Новий канал “Новий канал” – це останні новини з України і світу, це ексклюзивні і неординарні матеріали, широкий обхват тем, високий професіоналізм в подачі інформації.
М1 М1 Канал “М1”- один з кращих музичних каналів українського ринку телебачення. Крім відмінної музики на вас чекають: новини музичного каналу, різні рубрики, нові кліпи не тільки вітчизняних виконавців, але і зарубіжних, хіт-паради і багато іншого.
5 Канал 5 Канал “5 канал” – єдиний в Україні суто інформаційний канал. Це найостанніші новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Інформаційний канал девіз, якого – «тільки про головне і актуальне». Сумська ОДТРК здатна забезпечити глядачів потрібною і корисною інформацією, засіб своєрідного зв’язку між мешканцями нашого регіону.
НЛО НЛО НЛО ТБ – молодіжний телеканал, який зібрав найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. З нами ти завжди у тренді!
2+2 2+2 2+2. В ефірі телеканалу представлені — серіали, розважальні шоу та художні фільми іноземного виробництва в різних жанрах: бойовики, фентезі, трилери, жахи, екстрим/адреналін/катастрофи/паранормальні явища. А також розважальні шоу знаменитих всесвітніх студій (західні реаліті: скетч-шоу, прихована камера) та нічні ток-шоу/еротика.
Еспрессо ТВ Еспрессо ТВ Еспресо ТВ – Інтернет-портал та телевізійний канал, які транслюють найактуальніші та найзначущі події, що відбуваються в Україні.
ATV ATV АTV– телеканал орієнтується на молодіжну аудиторію. Тому, в першу чергу, висвітлюється життя-буття студентів, викладачів, заходи, проведені студентами, крім того,інформаційне мовлення – життя нашого міста, не оминаючи його ділові та економічні проблеми.
Відікон Відікон ТОВ «ТРК Відікон» – місцевий канал, випуски новин з оперативною інформацією про поточні події. Серед програм власного виробництва – публіцистичні, документально-публіцистичні, соціальні програми, спортивні новини тощо. Канал направлений на глядача, який цікавиться життям нашого міста.
Глас Глас ТРК «Глас» – cучасне, динамічне культурологічне телебачення для всієї родини. Наша продукція – для відкритих сучасним тенденціям людей, які прагнуть самовдосконалення й духовного розвитку, для молоді та дітей, які хочуть знати все і бути вільними у своєму виборі. Високий рівень документальних і науково-популярних фільмів, розважально-пізнавальних програм нашого каналу підтверджено нагородами міжнародних кінофестивалів та урядовими відзнаками.
Малятко ТВ Малятко ТВ Милі і добрі мультфільми вітчизняного та зарубіжного виробництва запрошують в їх прекрасний і добрий світ казки. Приєднуйтесь до чарівництва і Ви, впевнені, що буде цікаво!
News 24 News 24 Телеканал Новин 24 – перший український цілодобовий новинний канал. Телеканал побудовано за найкращими світовими зразками – CNN, BBC World, Euronews, його формат не передбачає ведучих у студії, трансляції ток-шоу, серіалів, лише новини і корисна інформація 24 години на добу 7 днів на тиждень. Канал «24» подає новини у 30-хвилинних інформаційних блоках: останні події на політичній арені України і світу, новини економіки, спорту, шоу-бізнесу, технологій, авто, туризму. Крім того, глядач отримує інформацію про погоду, курси валют, огляд преси.
Unian TV Unian TV «УНІАН ТБ» пропонує альтернативний час перегляду для головних новин та спортивних подій групи 1+1 медіа. Відтепер ТСН, футбольні матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи будуть доступні глядачам у зручний для них час.
OTV OTV Перший інтерактивний телеканал України OTV music
Плюс-Плюс Плюс-Плюс ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Наші цінності – сім’я, дружба, доброта, відкритість, щирість, оптимізм, унікальність, допитливість, розвиток. Наш контент – це краще з світової анімації, улюблений усіма поколіннями Союзмультфільм, а також розвиваючі та пізнавальні програми.
Сонце Сонце Сонце – телеканал, де живуть “Вулиця Сезам”, кулінарні шоу Джеймі Олівера, найкумедніше домашнє відео і прихована камера, а також романтичні серіали. Вмикай Сонце!
Дача Дача Український телеканал, програми якого розповідають корисні поради у садівництві і рослинництві для любителів, а також програми про будівництво і створення дизайнерських виробів своїми руками.
Epoque Epoque Український цілодобовий документальний телеканал про осіб, події, винаходи та відкриття, які вдруковані великими літерами в історію людства.
Трофей Трофей Трофей-Телеканал для тих, хто не може уявити своє життя без полювання, прогулянок лісом та риболовлі, для тих хто міцно стоїть на ногах и бере від життя все по максимуму! На телеканалі програми лише українського виробництва! Тільки національні Трофеї!
ECO TV ECO TV Телеканал, присвячений питанням екології планети і наповнений контентом пізнавального, інформаційно-аналітичного, культурологічного і розважального характеру. Програмне наповнення телеканалу базується на наповненні відомих іноземних телеканалів, таких як: Discovery Civilisation, Animal Planet, Discovery Science, Travel Channel, National Geographic, Viasat Explorer, Viasat History.
Малятко ТВ Малятко ТВ Малятко TV — перший україномовний дитячий телевізійний супутниковий телеканал. Програми телеканалу орієнтовані на сімейний перегляд. Контент: українські та іноземні анімаційні серіали, пісні, віршики тощо. Телеканал адаптує для українського глядача французькі, іспанські, бельгійські, японські, італійські, англійські, німецькі та китайські анімаційні серіали.
Телевсесвіт Телевсесвіт Телеканал «Телевсесвіт» – це загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення. Це канал, котрий відкриває світ Україні та Україну світу.
ЧП Інфо ЧП Інфо ЧП.INFO – канал про надзвичайні події в Україні очима журналістів Магнолії-ТВ. Магнолія-ТВ – один зі світових лідерів у висвітленні кримінальних і надзвичайних подій. Катастрофи, ДТП, вбивства, вибухи, ексклюзивні кадри, унікальні інтерв’ю – наші журналісти першими опиняються в центрі подій. Підписуйтесь, дивіться, коментуйте – зробимо наше життя безпечніше! Щодня на нашому каналі тільки найсвіжіші новини!
BOUTIQUE TV BOUTIQUE TV BOUTIQUE TV является единственным и ведущим телеканалом в стране, который предлагает в продажу ювелирные украшения, сумки, клатчи, кошельки, наручные часы и косметику, в Прямом Эфире по низким ценам. Телеканал BOUTIQUE TV транслируется по всей Украине на всех устройствах 24 часа в сутки, обслуживая большое количество клиентов, благодаря чему цены смело можно назвать оптовыми.
Фауна Фауна Український телеканал про живу природу.
Бігуді Бігуді Канал орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу – вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії. “Бігуді” створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Першими, глядачки побачать свої улюблені серіали – “Симфонія любові”, “Давай одружимося”, “5 хвилин до метро”, “Танго втрьох”, “Кармеліта” і “Приречена стати зіркою”. Генеральний продюсер каналу — Олена Товстенко.
Рада Рада Парламентський канал “РАДА”. Даний канал транслює передачі згідно плану-графіка виступів депутатських фракцій і груп, позафракційних депутатів, затверджених погоджувальною радою депутатських фракцій і груп на кожен пленарний тиждень.
UA: ПЕРШИЙ UA: ПЕРШИЙ UA: ПЕРШИЙ («Перший канал»; колишні назви: УТ-1, Перший національний) — загальнодержавний суспільно-політичний телеканал Національної суспільної телерадіокомпанії України. Канал для самих різних верств населення і вікових категорій. Основні напрями програм: інформаційно-публіцистичні програми, художні, молодіжні, дитячі, спортивні передачі. Головні напрямки програмної концепції ТРК «ЕРА» – створення та розповсюдження інформаційних, публіцистичних, соціально-економічних, спортивних, дитячих і музично-розважальних програм. Різноманітність програм дозволяє за весь ефір зібрати всю цільову аудиторію.
Інтер Інтер “Інтер” – загальнонаціональний канал. В українському ефірі він з’явився 20 жовтня 1996 року. Програми “Інтера” розраховані на масову аудиторію та враховують потреби всіх соціальних та вікових груп населення.
НТН НТН Український загальнонаціональний телеканал, що розпочав своє мовлення 1 листопада 2004 року. Входить до медіаконгломерату Inter Media Group.
К1 К1 Український розважальний телеканал, розрахований на молодіжну аудиторію. В українському ефірі — з червня 2005 року. Із грудня 2006 року — у складі медіахолдингу Inter Media Group. Канал представлений в усіх обласних та в більшості районних центрів України. Технічне покриття за панеллю GFK — 93,2%. За підсумками 2018 року доля К1 склала 2,64% (за аудиторією віком 18-54 років, що мешкає у містах с населенням не менше 50 тисяч осіб).
ZOOM ZOOM ZOOM — український розважальний телеканал, що входить до медіахолдингу «Inter Media Group». Почав мовлення 1 червня 2013 року, замінивши собою MTV Україна.
К2 К2 Український жіночий телеканал, з цільовою аудиторією «жінки 18-50 років». Канал позиціонує себе на українському телевізійному просторі як корисний та необхідний в усіх царинах життя жінки. Глядачами каналу є жінки з традиційними цінностями: сім’я, виховання та здоров’я дітей, здорове харчування, краса, мода, подорожі, відпочинок, культура, дім та затишок. Ядром цільової аудиторії є жінки віком 25-44 років. В цілому вклад жіночої аудиторії в рейтинг телеканалу перевищує 68%. Технічне покриття телеканалу становить 71,8% території України.
МЕГА МЕГА Український науково-популярний телевізійний канал. Входить до складу медіахолдингу Inter Media Group. Заснований 2005 року. Канал транслює пізнавальні документальні проекти, телепрограми власного виробництва, а також художні фільми та телесеріали. Серед програм телеканалу проективиробництва BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, Cineflix, РТР та багатьох інших.
Піксель Піксель Піксель TV — український дитячий телеканал. Входить до складу U.A. Inter Media Group. «Піксель» зібрав на одному каналі якісні пізнавальні, розвиваючі, навчальні та розважальні проекти від найкращих виробників з усього світу. А також запустив навчальний проект власного виробництва, який навчає малюків українських літер та слів — «ТІВІ Абетка». Серед програмного продукту телеканалу «Піксель» найкращі мультсеріали та телепередачі таких відомих виробників, як BBC, Aardman, Cyber Group Studios, Rainbow, Sony, Cookie Jar, Warner Bros. та багато інших.
XSport XSport XSport — загальнодоступний український спортивний канал.
Прямий Прямий Телеканал «Прямий» (колишня назва «Тоніс») — український інформаційний телеканал. ТОНІС став першим серед українських каналів в системному розповсюдженні природоохоронної інформації
UA:Суми UA:Суми UA:СУМИ (раніше – Сумська обласна державна телерадіокомпанія, Сумська ОДТРК, СОДТРК) — обласна телерадіокомпанія в Сумах. Творчий склад Сумської ОДРТК випускає, зокрема, такі програми: інформаційно-новиннєві: «На часі. Спорт. Погода», «Пряма мова», «Актуальний репортаж»; аналітичні: «Акценти», «На тему дня», «Державні пріоритети»; культурні: «Острів знань», «Мистецький часопис», «Земляки», «Державна мова», «Скарбниця», «Хвилина «Барси», «Життя кадета» тощо. Авторські програми Сумської ОДТРК не раз ставали переможцями всеукраїнських оглядів і телеконкурсів
Караван TV Караван TV Український спеціалізований супутниково-кабельний канал з телепродажу.
Music Box Ukraine Music Box Ukraine Міжнародна мережа музичних телеканалів Music Box. Мовлення каналів мережі в Україні ведеться з 2007 року, в Росії — 2004-го, в Угорщині — 1996-го. У ротації телеканалу кліпи українських та зарубіжних виконавців.
Milady Television Milady Television Всеукраїнський жіночий телеканал розважально-пізнавального спрямування.
24 канал 24 канал Перший український цілодобовий канал новин. Входить у медіахолдинг ТРК «Люкс» власником якого є Катерина Кіт-Садова. Новини політики, економіки, шоу-бізнесу, спорту оновлюються в режимі прямого ефіру. Транслюється по всій території України.
UA:Крим UA:Крим “UΛ: Крим” – телеканал суспільного мовника України. Мовить 24/7 українською, російською та кримськотатарською мовами. Головна аудиторія телеканалу — мешканці Криму, переселенці та всі, хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу – найкращі програми суспільного мовника України та програми власного виробництва творчого об’єднання “UΛ: Крим”.
Перший діловий Перший діловий Український медіа-проект для бізнес-спільноти, створений у 2006 році на базі ТРК Заграва. Мовлення Першого Ділового підтримує 500 кабельних операторів у всіх регіонах України, потенційна глядацька аудиторія понад 18 млн. Мовлення також здійснюється в країнах Східної Європи, Балтійських країнах та Північної Америки. «Перший Діловий» телеканал 24 години на добу надає можливість своїм глядачам дізнаватися актуальні економічні новини, оперативну інформацію щодо тенденцій розвитку різних галузей економіки. В ефір телеканалу виходить тридцять власних проектів, серед яких новинні («Бізнес», «Astrum daily», «Інформаційні підсумки»), тематичні («Авто-life», «Fashionline», «IT для вашого бізнесу»), галузеві («Транспорт», «Нерухомість. Інтер’єр. Дизайн», «Силове поле»), спеціалізовані («Фінанси», «Компанії та ринки», «Бізнес-горізонти», «Злиття та поглинання»).
Вінтаж Вінтаж Інформаційний, музикальний і розважальний канал буде гармонійно об’єднувати минулий та сьогоднішній час. Канал транслює всю відеоінформацію, яка накопичилася в архівах з другої половини 20-го сторіччя.
Терра Терра «Терра» — український російськомовний пізнавальний телеканал про подорожі, науку, історію і людей.
Наука Наука «Наука» — український російськомовний науково-популярний пізнавальний канал про досягнення науки. Телеканал присвячений унікальним розробкам, новим технологіям майбутнього і сьогодення, науковим відкриттям та інновацій. Завдання каналу — легко і доступно розповісти глядачам про світ наукових відкриттів, винаходів, досягнення і нові технології.
ATR ATR Перший кримськотатарський телеканал. 31 березня 2015 року припинив мовлення через невидачу ліцензії тимчасовою російською окупаційною владою. З вечора 17 червня 2015 року канал відновив мовлення з Києва.
Lale Lale Дитячий телеканал, започаткований у Криму 1 червня 2013 році і був створений на основі дитячої редакції каналу ATR. 1 квітня 2015 року тимчасово припинив мовлення через невидачу ліцензії російською окупаційною владою. 17 червня 2015 року відновив мовлення з Києва. Канал веде мовлення кримськотатарською мовою
FilmBox FilmBox FilmBox — Голливуд во всем своем великолепии. Только на Filmbox встречайте самое популярное американское массовое кино. Блокбастеры, драмы, комедии, триллеры, фантастика — 300 премьер в год и повторные показы лучших кинолент.
Галичина Галичина Обласна телекомпанія в місті Івано-Франківськ.
DoсuBox DoсuBox DoсuBoxHD предлагает зрителям необыкновенную подборку телевизионных программ о дикой природе, растительном и животном мире, человеческой цивилизации.
FightBox FightBox FightBox – это новый спортивный телеканал полностью повещённый всевозможным видам боевых единоборств
НАШ.МАКСІ-ТВ НАШ.МАКСІ-ТВ Український новинно-політичний телеканал. Почав тестове мовлення 7-го, а повноцінне — 19 листопада 2018 року на базі жіночого каналу «МАКСІ-ТВ».
UA: Культура UA: Культура Загальнонаціональний український суспільний телевізійний канал про культуру. В ефірі телеканалу – новини культури, документальні фільми, трансляції концертів класичної музики й театральних вистав, а також програми, присвячені різним напрямам культурного і суспільного життя – музиці, живопису, театру, літератури, кіно.
Setanta Sports Setanta Sports Спортивна телевізійна компанія, що базується в Дубліні, Ірландія. Компанія була створена в 1990 році для сприяння трансляції ірландських спортивних заходів для міжнародної аудиторії. Компанія управляла каналами у Великій Британії, Азії, Австралії, США та Канаді.
Paramount Comedy Україна Paramount Comedy Україна Україномовна версія американського кабельного телеканалу Comedy Central, власником якого є Viacom International Media Networks, підрозділ медіаконгломерату Viacom. Україномовна версія каналу з’явилася у листопаді 2017 року, коли «1+1 медіа» придбали ліцензію на українську версію телеканалу Paramount Comedy. Всі міжнародні версії каналу Comedy Central мовлять під однойменним брендом, окрім Росії (російськомовна версія телеканалу мовить під брендом Paramount Comedy з 1 квітня 2012 року) та України (україномовна версія каналу мовить під брендом Paramount Comedy з 22 листопада 2017 року).
8 канал 8 канал Український супутниково-кабельний інформаційний телеканал.
Наталі Наталі Найкращі українські виробники та бренди, експерти та консультанти, дизайнери та модельєри.
Київ Український комунальний телевізійний канал, заснований у 1995 році. Засновник телекомпанії — Київська міська рада. Директор телеканалу «Київ» — Юрій Лященко, КП КМР ТК «Київ» за форматом, відповідно програмної концепції, інформаційно-просвітницький телеканал.
UA: Закарпаття UA: Закарпаття Закарпатський обласний суспільний телемовник і телеканал, мовлення здійснює з Ужгорода. Включає телеканал «UA: Закарпаття», радіостанції «UA: Українське Радіо. Ужгород» та «Тиса ФМ». З 2017 року є філією українського Суспільного мовлення — Національної суспільної телерадіокомпанії України.
Ентер-фільм Телеканал «Ентер-фільм» створювався виключно для кіноманів та любителів радянського кіно, а також закордонного кіно. Тут ви можете побачити не лише сучасні фільми, але і старий кінематограф, який багатьох приваблює своєю романтичністю, безпосередністю.
Rozpakuy.tv це зручний спосіб купити товари для будинку, саду, здоров’я і краси, не виходячи з дому. Ви можете забути про втомлюючи походи по магазинах  це зручний спосіб купити товари для будинку, саду, здоров’я і краси, не виходячи з дому. Ви можете забути про утомливих походах
Рада Канал покликаний відображати, в першу чергу, процеси законотворення і розвитку парламентаризму в Україні.
4 канал всеукраїнський інформаційний канал для людей з активною життєвою позицією, яким не байдуже де і як вони живуть. Які хочуть і готові змінювати своє життя, боротися за свої права, і які повинні знати чим живе їхнє місто та країна.
«Сварожичи» (Україна) «Сварожичи» (Україна) – український телеканал про природу і проблеми екології на нашій планеті. «Сварожичи» розповідає про найкрасивішф і цікавы куточки земної кулі. Телеканал намагається зробити акцент на вирішенні проблем, пов’язаних із забрудненням і знищенням нашого рідного прекрасного будинку – планети Земля.
Зоряний Як запевняють представники «Зоряного», канал буде не просто передавати безликий потік новин, його наповненням стануть «живі» історії реальних людей. В цілому, телеканал позиціонує себе, як орієнтований на «світло» і пошук позитивних моментів в буденному житті
Донбас «Донбас» – телеканал, який веде цілодобове мовлення в східних регіонах України. 60% ефіру складають програми власного виробництва.
Obozrevatel.tv ексклюзивний формат телебачення, єдиний в Україні телеканал соціального спрямування
Sonata TV «Sonata TV» – український комерційний телеканал про продаж позолочених прикрас.
Odesa.live Odesa.live — проросійський регіональний інформаційно-розважальний регіональний телеканал Одеси.
UKRLIVE Український новинний телеканал, який висвітлює нерейтингові теми – соціальні питання, що стосуються освіти, бізнесу, інновацій, проблем екології, прав людини
Genuine Прямі включення з різних місць видобутку мінералів, репортажі з ювелірних виробництв, інтерв’ю з дизайнерами, трансляція світових ювелірних шоу.